ZAPRASZAMY DO ŚWIATA WEGE

Szukasz przyjaznej knajpy wegańskiej w Warszawie? Chcesz zjeść coś smacznego i zdrowego w dobrej atmosferze? Chcesz mieć pewność, że trafisz do baru dla wegetarian, w którym podane zostaną Ci jakościowe posiłki, wegańskie napoje, bio kawa, owocowe smoothie lub lody rzemieślnicze? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy Cię do naszego lokalu, który znajduje się w Warszawie przy ulicy Potockiej 14/16!

Zapraszamy do baru dla wegetarian

Tworząc nasz lokal zależało nam na tym, aby był on chętnie odwiedzanym barem dla wegetarian w Warszawie. Z uwagi na to zadbaliśmy o to, aby panowała tu nie tylko miła atmosfera, ale też o to, aby w naszym menu coś smacznego potrafił znaleźć dla siebie każdy wegetarianin. W menu naszego baru znajdziesz między innymi: FutoMaki, HosoMaki, CaliforniaMaki, Kimchi, chrupiące zielone pierogi gyoza ze szpinakiem czy gyoza z makaronem ze słodkich ziemniaków i z warzywami. Zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z naszym menu, a także rzecz jasna do odwiedzenia naszego baru!

Poznaj menu w knajpie wegańskiej

Jak znana i lubiana w Warszawie knajpa wegańska cały czas dbamy o to, aby jakoś serwowanego przez nas jedzenia stała na najwyższym poziomie. Dodatkowo staramy się również stale poszerzać nasze menu dla wegan, aby mieli oni świadomość, że u nas zawsze znajdą coś smacznego, co nie tylko zaspokoi ich apetyt, ale też da szansę na zjedzenie czegoś zdrowego. Tym sposobem w naszej ofercie znalazły się między innymi takie dania jak: Futomaki wegańskie, CaliforniaMaki wegańskie, wegańska zupa miso, warzywa w tempurze z sosem teryaki czy świeżo wyciskany sok pomarańczowy.
Sprawdź nasze menu i dowiedz się, co jeszcze możesz zjeść w naszym lokalu!