Wegańskie sushi

Obecnie dieta wegetariańska, jak i roślinna zyskują na popularności. Ludzie decydują się ograniczyć mięso czy inne produkty pochodzenia zwierzęcego zarówno ze względów etycznych, jak i zdrowotnych. Nawet najwięksi miłośnicy mięsa nieraz sięgają po produkty, które oferuje restauracja wege, wiedząc, że takimi potrawami również można się najeść, a ponadto, że smakują one świetnie. W naszym lokalu Vege Sushi w Warszawie, czyli bliźniaczym projekcie dla kuchni PanSushi oferujemy jedzenie zdrowe, zgodne z ideą wegetarianizmu czy weganizmu, a jednocześnie dostępne w atrakcyjnej cenie. Spełniamy oczekiwania klientów, którzy coraz częściej poszukują restauracje wegańskie w miejscowości Warszawa.

Alternatywa dla fast foodów

W Warszawie pełno jest miejsc, w których można zjeść za niewielką kwotę. Dieta roślinna również nie zawsze jest zdrowa – weganie wbrew pozorom bardzo często sięgają po jedzenie typy fast food ze względu na intensywny smak czy niską cenę. W Vege Sushi kierujemy się jednak zasadą, że tanie jedzenie może być także zdrowe i pełnowartościowe. W swojej ofercie posiadamy wiele ciekawych zestawów, które dostarczą nietypowych doznań smakowych, ale przede wszystkim są przygotowywane z naturalnych składników. Udowadniamy, że w Warszawie również można zjeść tanio, a jednocześnie zdrowo i pożywnie.

Kuchnia roślinna i wegetariańska

W naszej kuchni wykazujemy szacunek do wartości, jakie niesie ze sobą kuchnia wegetariańska i wegańska. Choć sushi w swojej pierwotnej postaci wymaga użycia surowej ryby, wierzymy, że wegańskie sushi może być równie smaczne i zróżnicowane. Kuchnię VegeSushi tworzymy na oddzielnych deskach, olejach roślinnych i przy użyciu innych noży niż w naszym bliźniaczym projekcie PanSushi. Oferujemy sushi z tradycyjnymi wegańskimi dodatkami takimi jak awokado czy ogórki, ale przygotowujemy także propozycje dla osób lubiących bardziej nietypowe rozwiązania – połączenie ryżu z batatami czy warzywami japońskimi. Dla wzbogacenia smaku proponujemy także sięgnąć po majonez wegański własnej produkcji.

Przystawki i dodatki

Vege Sushi słynie przede wszystkim z szerokiego wyboru smaków wegańskiego sushi, jednak nasza kuchnia oferuje także inne posiłki czy dodatki. W ofercie znajdują się między innymi zupy takie jak micho oraz zupa na bazie kapusty kimchi i czosnku z dodatkiem 3 pierogów gyoza ze szpinakiem i edamame, a także chrupiące zielone pierogi yoza czy warzywa w tempurze z sosem teryaki. Dla urozmaicenia smaku można sięgnąć także po dodatki znajdujące się w naszym menu takie jak wasabi, vegan sweet chilli czy vegan samuraj.

Wiele możliwości dostawy + jedzenie na wynos

Vege Sushi jest kuchnią zamkniętą, dlatego dedykowana forma to dostawy lub odbiór dokonany w lokalu PanSushi mieszczącym się tuż za ścianą. W przypadku wybrania opcji dostawy pod wskazany adres gwarantujemy błyskawiczną realizację zamówienia, by na pyszne wegańskie sushi nie trzeba było długo czekać. Jedzenie na wynos można zamawiać na wiele sposobów – telefonicznie, a najlepiej bezpośrednio na naszej stronie. Jeśli natomiast preferuje się spożycie jedzenia na miejscu, istnieje taka możliwość w PanSushi.

Kliknij TUTAJ i zamów sushi z dostawą